Nasza firma powstała w 2010 r. na bazie działającej od trzech pokoleń firmy rodzinnej mającej swoją siedzibę i zakład produkcyjny w woj. wielkopolskim, a zajmującej się produkcją frontów meblowych oraz mebli kuchennych, pokojowych, łazienkowych, biurowych i innych na zamówienie.

Wyodrębnienie firmy Domano z firmy-matki miało na celu stworzenie nowej marki kojarzonej tylko i wyłącznie z projektowaniem wnętrz i produkcją mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie, profesjonalne doradztwo i szeroka gama rozwiązań konstrukcyjnych oraz materiałów używanych do produkcji pozwolą sprostać nawet największym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Stosujemy najnowocześniejsze zdobycze w dziedzinie okuć, pozwalające zwiększać komfort użytkowania wykonanych przez nas mebli.

Wykorzystanie produkcji własnej pozwala nam na zaoferowanie mebli w atrakcyjnych cenach, krótkich terminów realizacji i wysokiej jakości wykonania.

Na etapie projektowania wykorzystujemy programy komputerowe pozwalające przedstawić wizualizację przyszłej realizacji i dać klientowi pełniejsze wyobrażenie końcowego efektu. Przy projektowaniu kładziemy nacisk zarówno na wygląd wnętrza jak i ergonomię użytkowania.

Wykształcenie – firma jest prowadzona przez technologów drewna – jak również doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu projektów pozwala nam z pełnym przekonaniem oferować nasze usługi jako zapewniające pełną satysfakcję. Zadowolenie klienta jest dla nas rzeczą najważniejszą.